Close
Find your Coloplast country website

توزیع کننده محصولات استومی، زخم و بی ا‏ختیاری

شرکت برتر

تهران- خ فلسطین

خ بزرگمهر- شماره 33

تلفن:;    0216484

bartarholding.com آدرس سایت:

 

مراقبت از استومی

محصولات استومی ما شامل انواع کیسه های استومی هستند که به مصرف کننده احساس ایمنی و اطمینان می ‏دهند. همچنین طیف گسترده محصولات ما امکان تطابق با نیاز‏های هر فرد را فراهم می ‏سازد و به این ترتیب ما کمک می‏کنیم که هر فرد بسته به شکل بدن و نیازهایش راه حل مناسب خود را پیدا کند. برای آسان تر کردن زندگی افرادی که استومی هستند، ما به دقت به نظرات مصرف کنندگان و درمانگران گوش می دهیم تا محصولات موجود را بهتر کنیم و محصولات جدیدی عرضه کنیم که در زندگی ایشان تغییری واقعی ایجاد کنند.

 

 

مراقبت از بی ‏اختیاری

محصولات کنترل دفع ما برای افرادی است که از بی ‏اختیاری رنج می‏برند. ما در تحقیقات و توسعه خود، به دنبال این هدف هستیم که محصولاتی را تولید کنیم که نصب، استفاده و برداشتن ‏آنها آسان باشد. این محصولات باید به گونه ‏ای طراحی شوند که تا حد ممکن پوشیده – با ظرافت‏ های خاص، حداقل صدا و بو – باشند تا مصرف کننده در هر مکان که باشد و هر فعالیتی که انجام دهد، احساس راحتی کند.

 

 

مراقبت از زخم

پانسمانهای پیشرفته به راحتی بر روی بدن بیمار استفاده شده و به راحتی برداشته میشوند ، این ویژگی همواره برای بیماران حس راحتی را به همراه خواهد داشت. بسیاری از پانسمانهای ما حتی برای قسمت های خاص بدن طراحی شده اند .با استفاده از کاربری مواد خاص در ترکیب پانسمانها، علاوه بر مدیریت کردن اگزودای زخم، ترمیم زخم را سرعت بخشیده و عفونت و درد ر ا کاهش می دهند. ما خواهان این هستیم که بیماران با زخم های مزمن هیچگونه ناراحتی و دردی را تجربه نکنند

View desktop version